Kara Para Aşk Logosu

"Ömer Demir"

Engin Akyürek

"Ömer, kuyum işçisi olan babası öldürüldüğünde dokuz yaşındadır. Babasının katili bulunamaz ve faili meçhul sayılır. Para uğruna babasını kaybeden Ömer, bu elim olaydan sonra polis olmaya ve hiçbir cinayetin faili meçhul kalmamasını sağlamaya karar verir. Çevresi tarafından sevilen, dürüst, çok başarılı bir komiser olan Ömer, bir devlet okulunda öğretmenlik yapan Sibel’le mutlu bir birliktelik yaşamaktadır. Nişanlanmak üzeredirler. "

"Elif Denizer"

Tuba Büyüküstün

"Roma’da yaşamakta olan Elif başarılı bir mücevherat tasarımcısıdır. Varlıklı bir aileye sahip olmanın avantajlarını kullanmak yerine kendi çabalarıyla Elif Gams adında bir marka oluşturmayı başarmıştır. İşini çok seven, ailesine bağlı olan Elif, hayatında gerçek aşkla hiç tanışmamıştır. Bunun özlemini çekmektedir. "

"Zerrin Denizer"

Nebahat Çehre

"İstanbul’un seçkin ailelerinden birinin kızı olan Zerrin, kocasının başarı basamaklarını tırmanmasındaki en büyük destekçisi olmuştur. Hayatını ailesine ve çocuklarına adamıştır, dışarıya çizdiği mükemmel aile tablosunun bozulması en büyük korkusudur."

"Tayyar Dündar"

Erkan Can

"Denizerlerin aile dostu, başarılı bir işadamıdır.. Hastaneden, otele kadar bir sürü iş kolunda faaliyet göstermektedir.. Küçükken hep doktor olmayı hayal ettiği için şirketleri arasında en çok hastanede vakit geçirir.. Kurduğu vakıfla ihtiyacı olan çocukların eğitimini karşılaşmaktadır."

"Hüseyin Demir"

Burak Tamdoğan

"İstanbul Emniyeti Cinayet Şubede komiser olan Hüseyin evli ve iki çocuk babasıdır.. Onun da meslek seçiminde babasının öldürülmesi etken olmuştur. Ailesine bağlı geçim derdinde olan bir adamdır..."

"Bahar Çınar"

Tuvana Türkay

"Bahar, İstanbul’da burslu olarak kazandığı okulda Elif’le tanışır ve dostlukları başlar. Zenginlerin yaşantısına her zaman gıptayla bakan Bahar, Elif sayesinde bu hayatın tadına da varmaya başlar. Denizer ailesi ve Elif, ona eğitimi ve iş yaşantısı boyunca her türlü desteği vermiştir. Ailenin tüm iyi niyetine rağmen Bahar, hiçbir zaman sahip olamayacağını düşündüğü zengin hayatı içten içe kıskanmakta ve hep haksızlığa uğradığını düşünmektedir."

"Metin Dündar"

Saygın Soysal

"Babasız büyümüş, hayatı sokakta öğrenmiş olan Metin kafasına koyduğu her şeyi yapacak kadar azimli ve hırslıdır. Onu sonuca taşıyan sürecin, başkalarının hayatına gasp etmesini göz ardı edecek kadar da yüreği katıdır..."

"Nilüfer Denizer"

Bestemsu Özdemir

"Nilüfer en küçük olmanın da verdiği avantajla, sevgi dolu ve şımartılarak büyür. Ablası Aslı’yla mesafeli bir ilişkisi vardır. Ailede en yakın olduğu kişi küçük ablası Elif’tir. Üniversite öğrencisidir, cemiyette ve okulda popüler bir kızdır. Marka giyinmeyi ve adından söz ettirmeyi sever, neşeli ve hayat doludur.."

"Levent İnanç"

Emre Kızılırmak

"Levent, analiz yeteneği kuvvetli, hırslı bir yöneticiyken dik başlı ve inatçı kişiliğinin kurbanı olur ve işsiz kalır. Hayattaki en büyük desteği sevgilisi Bahar’dır. Onunla güzel bir hayat kurabilmek için her şeyi göze alabilecek yapıdadır."

"Ahmet Denizer"

Aytaç Arman

"Yokluktan gelerek kurduğu Denizer Holding’in yönetim kurulu başkanıdır.. Ailesine bağlı, sevilen bir iş adamıdır. Çocukları arasında ortanca kızı Elif, gözbebeğidir."

"Aslı Denizer Akçalı"

Hazal Türasen

"Aslı, Zerrin ve Ahmet Denizer çiftinin ilk çocuğudur. Şımarık bir çocukluk dönemi geçiren Aslı, psikolojik rahatsızlığı nedeniyle kontrolsüz dönemler yaşar. Bu dönemlerde verdiği ani kararlarla üç evlilik yapar. İlk eşinden Can adında bir erkek çocuğu olmuştur. Ailenin sorunlu kızı Aslı herkesin, özellikle babasının göz bebeği olan kardeşi Elif’le amansız bir rekabet içindedir."

"Taner Akçalı"

Serkan Kuru

"Aslı’nın üçüncü kocasıdır. Damat olma torpiliyle şirkette önemli bir konuma sahiptir. Rahat bir hayat süren Taner, sahip olduğu imkanları kaybetmemek için Aslı’nın rahatsızlığı nedeniyle çıkardığı her türlü rezalete göz yummaktadır."

TÜM OYUNCULAR